noШановні абоненти кабельних і ефірних телевізійних мереж! Російські телеканали були відключені від мовлення на території України за рішенням уряду. Коли мовлення буде відновлено донині достеменно не відомо. Єдиним рішенням для перегляду російських телеканалів зараз є встановлена ​​супутникова антена, вартість якої, на жаль, зростає у зв’язку з падінням курсу гривні. Але є вигідні пропозиції для комплексного використання однієї антени кількома сусідами.

Компанія TVSite допоможе Вам встановити і налаштувати супутникову антену будь-якої складності, і Ви зможете знову отримувати незабутнє задоволення від перегляду улюблених телешоу.

yesМи індивідуально підходимо до кожного клієнта, і враховуємо його купівельні можливості, завжди допоможемо зробити правильний вибір пакету телеканалів. У незалежно від положення в нашій державі у Вас завжди буде багато російських телеканалів у відмінній якості, так як багато телеканалів з ​​супутника віщають в HD. Для зв’язку з майстром відвідайте розділ контакти.

Ми надаємо гарантію та вірну і правдиву інформацію про встановлення і використання супутникової антени. Довірте справу професіоналам!

Ми щиро віримо в найкраще майбутнє нашої Батьківщини. Бажаємо Вам приємного перегляду і всього самого доброго!