При установці супутникової антени ми стикаємося з проблемою підключення ресивера до телевізора, я сподіваюся ця стаття допоможе Вам у цьому розібратися.

На сьогоднішній час існує безліч варіантів комутації супутникового приймача (ресивера) з телевізором, розглянемо основні з них.
1: під’єднання через модулятор по коаксіальному кабелю. Цей спосіб найчастіше використовується для паралельного підключення другого телевізора для перегляду ідентичного телеканалу, наприклад на кухні. Це бюджетний варіант але в частих випадках цілком прийнятний.

коаксіальний кабель
2. Через Scart (гребінку). Це цілком прийнятний варіант підключення, головною особливістю Скарт служить велика кількість контактів, тому для отримання якісної картинки на Вашому екрані, потрібно забезпечити якісний зв’язок кабелю з роз’ємом в телевізорі.

Скарт, гребінка
3. Через композитний кабель. Композитний кабель найчастіше використовують для з’єднання стандартного ресивера (Orton, EuroSky) який входить в пакет стандарт. Цей спосіб цілком прийнятний, але у нього є деякі недоліки, головні з яких це об’єднання трьох відео сигналів в один і стиснення відео. Але якщо ви є володарем НЕ плазмового HD ТВ, то якість цифрового зображення Вас в полне задовольнить.

композитний кабель
4. Через компонентний кабель. Він візуально схожий на композитний кабель, відрізняючись кількістю тюльпанів, а за принципом комутації більше подібний до Скарт, для використання цього способу підключення і телевізор і супутниковий ресивер, повинен бути оснащений відповідними роз’ємами. Цей варіант підключення відмінно підійде для LCD, ЖК телевізорів.

компонентний кабель
5. Через HDMI. Якщо ви є власником HD телевізора, грунтовно рекомендуємо Вам HD ресивер. І комутацію за допомогою HDMI кабелю, для отримання неповторного якості зображення, створюється ефект присутності. Неначе Ви не дивіться фільм, а є його безпосереднім учасником.

hdmi