Супутникове телебачення не стоїть на місці, воно постійно розвивається, а останнім часом дуже часто запускають нові телеканали. Клієнти часто задаються питанням, чи не пропадуть старі канали, чи не закодують їх? Ми сподіваємося, що ця стаття допоможе Вам цілком в цьому розібратися. Супутникові телеканали можуть переходити на нові транспондери, на інший супутник, їх можуть кодувати і навпаки відкривати кодовані телеканали. Про всі новини супутникового телебачення Ви можете дізнатися на сайті sat-digest.com. І для Вашого більш комфортного теле дозвілля, ми вирішили написати статтю про самостійний пошук телеканалів, на прикладі ресивера SatIntegral 7200 PVR, принцип пошуку на інших супутникових приймачах ідентичний. Сподіваємося, що вона Вам допоможе.

Ви вирішили з якоїсь причини, будь то відсутність трансляції телеканалу, або просто поекспериментувати. тоді:

1. Берете в руки пульт супутникового ресивера, натискаєте кнопку меню, а потім “Встановлення”.

1

2. З’являється вікно пошуку телеканалів, вибираєте супутник, який хочете сканувати і натискаєте синю кнопку на пульті, яка в даному випадку відповідає опції “Почати пошук”. Цей варіант пошуку називається – одиночний. Він являє собою пошук телеканалів по всіх транспондерах вибраного супутника. Всі нові телеканали при такому варіанті пошуку будуть додані в кінець існуючого списку телеканалів.

2

Цей спосіб пошуку актуальний якщо новий телеканал з’явився на існуючому транспондері, в іншому випадку пошук не дасть результатів.

3. Багатосайтові. Якщо ви хочете одночасно сканувати всі існуючі у Вас супутники, Ви обираєте їх кнопкою ОК”, так щоб біля них з’явилася галочка і натискаєте синю кнопку.

4

4. Пошук по транспондера. Якщо новий телеканал з’явився на новому транспондері, Вам необхідно його додати до переліку конкретного супутника. Для цього ви курсором переходите на транспондер і натискаєте ОК”. З’явиться вікно - Установка ТП. Зліва - перелік транспондерів, праворуч властивості (частота, поляризація, швидкість потоку).

6

Для додавання нового транспондера натискаєте зелену кнопку, після додавання виділяєте галочками транпондери які хочете сканувати і натискаєте синю кнопку почати пошук.

5

Як бачите все досить просто.