Безпровідний інтернетБезпровідний інтернет – це одна з послуг, яку надає наша компанія.

Якщо Ви живете за містом або на околиці міста, в приватному будинку, де провести провідний інтернет неможливо, а інтернет Вам необхідний, то ми з радістю прийдемо Вам на допомогу. Ми встановимо Вам необхідну антену (3G або супутникову), і ви online!

Необхідно розуміти, що для більшості користувачів більше підійде 3G інтернет в порівнянні з супутниковим інтернетом. Він перевершує супутниковий, досить лояльними тарифами, і можливістю організації Wi-Fi мережі на кілька точок доступу. Це означає, що у Вас вдома буде можливість підключення декількох пристроїв, будь то комп’ютер, планшет або смартфон.

Супутниковий інтернет це хороше рішення для тієї місцевості, де немає покриття 3G інтернету. Швидкість супутникового інтернету терпима, в середньому до 10 мегабіт в секунду. Але він відлякує клієнтів високими тарифами на передачу даних через супутник, у зв’язку з чим клієнти часто обирають односторонній супутниковий інтернет, який приймає трафік з супутника, а передає через наземний канал зв’язку.

Інтернет за містом – це те, чого так нахапає на дачі або в заміському будинку.

Що входить в послугу бездротовий інтернет?

  1. Виїзд майстра на об’єкт
  2. Встановлення 3G антени або супутникової антени
  3. Налаштування даної антени на максимальний рівень сигналу
  4. Прокладка кабелю від антени до модему
  5. Налагодження підключення до інтернету на комп’ютері клієнта
  6. Налаштування домашньої мережі через Wi-Fi або з мережевого кабелю
  7. Оплата інтернету на поточний місяць
  8. Консультація з подальшого використання і оплаті інтернету

Вартість підключення до інтернету на одну точку в межах Києва в середньому становить 1200 грн. на будинок; використовуючи мережу Wi-Fi – 1700 грн.

Безпровідний інтернет – це послуга, яка дозволяє налаштувати інтернет за містом або в приватному будинку, де немає дротових інтернет мереж. Бездротовий інтернет 3G – це результат підключення 3G інтернету. Лідируючими операторами в цьому напрямку на території України є Інтертелеком і PeopleNet. В обох компаній є свої переваги. Інтертелеком дозволяє використовувати мережу RevB, це означає, що клієнти зможуть використовувати 4G. А у PeoleNet продуманий контроль трафіку, після використання ліміту на добу додаткові гроші не знімаються, тільки знижується швидкість трафіку. Якщо Вам потрібна більш висока швидкість інтернету і обсяг трафіку – замовляйте бездротовий інтернет 3G або 4G від Інтертелекому. Якщо для Вас більш важлива економія – замовляйте бездротовий інтернет 3G PeopleNet.

Ми налаштовуємо безпровідний інтернет в Києві та Київській області. Якщо вас цікавить підключення 3G інтернету, то ви можете перейти в розділ контакти нашого сайту і замовити безпровідний інтернет.