Налаштування супутникових телеканалів

Налаштування супутникових телеканалів – це одна із багатьох послуг нашої компанії. Супутникове телебачення не стоїть на місці, воно постійно розвивається, це пов’язано з появою нових телеканалів, переходом телеканалів на інші транспондери або стандарти мовлення. Так само супутникові телеканали можуть кодувати, з метою отримання грошей за їх перегляд, а можуть відкривати з метою отримання грошей за перегляд реклами на телеканалі. Найчастіше це залежить від внутрішньої політики компаній. Ми професійно займаємося налаштуванням супутникових телеканалів в м. Київ. У чому плюс ручного налаштування телеканалів у порівнянні з прошивкою ресивера? У тому, що працюючі телеканали залишаються на своїх колишніх позиціях, ми додаємо нові телеканали на позиції, з яких телеканали перейшли або закодувалися, а так само в кінець списку або на будь-які позиції за бажанням замовника.

Що Ви отримаєте в результаті налаштування (пошуку, розкодування) супутникових телеканалів? Ви будете дивитися всі телеканали, які є на Ваших супутниках! Наша компанія пішла далі, ми надаємо всім своїм клієнтам можливість безкоштовного налаштування телеканалів самостійно. Відповідно, надалі Вам не доведеться витрачати будь-які кошти на налаштування телеканалів.

Що входить в комплекс послуг щодо ремонту супутникової антени:

  1. Сканування необхідних супутників для створення актуальною, на момент налаштування, таблиці частот супутникових телеканалів.
  2. Виїзд спеціаліста на місце налаштування супутникових телеканалів
  3. Налаштування максимально-можливої ​​кількості телеканалів
  4. Розкодування телеканалів кодування BISS
  5. Сортування супутникових телеканалів за жанрами або створення фаворитних груп

Актуальну вартість налаштування супутникових телеканалів Ви можете побачити в розділі – ціни.

Для зв’язку з майстром з налаштування супутникових телеканалів перейдіть в розділ – контакти.