Ремонт ефірних антенРемонт ефірних антен – це одна із послуг компанії «Супутникове та ефірне телебачення» здійснює ремонт як супутникових, так і ефірних антен в Києві і області.

Якщо Ви є власником ефірної антени, або навіть складної системи складається з декількох антен (різних діапазонів частот і можливо різним напрямком), або приймається сигнал Вашої антени розподілений на декілька телевізорів, і з якоїсь причини Ваша ефірна антена видає слабкий сигнал. Шкалу прийнятого сигналу Ви зможете побачити на екрані телевізора, якщо Ви є володарем цифрового ефірного приймача T2, або якщо на вашому телевізорі присутній CAM модуль, а телевізор оснащений функцією виведення на екран шкали рівня прийнятого сигналу.

Якщо ви дивитеся аналогове телебачення, яке за попередніми прогнозами буде підтримуватися до 2015 року, і ваші телеканали почали показувати не чітко. На екрані телевізора видно явні перешкоди, наводки телеканалів один на одного, або їх повна відсутність. Ви хочете це виправити, але не знаєте як? У нас великий досвід ремонту ефірних антен, і ми будемо раді Вам допомогти з ремонтом Вашої антени.

Що входить в комплекс послуг щодо ремонту супутникової антени:

  1. Закупівля необхідних компонентів антени (антена, підсилювачі, свитчи, блоки живлення).
  2. Виїзд фахівця на місце ремонту антени
  3. Діагностика і виявлення проблем пов’язаних з некоректною роботою устаткування.
  4. Усунення неполадок, у разі необхідності, заміна часткових компонентів антени (підсилювач, блок живлення, активний розгалужувач).
  5. Налаштування ефірної антени, на максимальний рівень прийнятого сигналу з ретранслятора.
  6. Оповіщення замовника про виявлені несправності та результати їх виправлення.

Актуальну вартість ремонту ефірних антени Ви можете побачити в розділі – ціни.

Для зв’язку з майстром з ремонту ефірних антени перейдіть в розділ – контакти.