Ремонт супутникових антенРемонт супутникових антен – це одна із послуг компанії «Супутникове та ефірне телебачення», вона здійснює ремонт як ефірних, так і супутникових антен в Києві і області.

Якщо Ви є власником супутникової антени, або навіть складної системи, що складається з декількох антен і телевізорів і з якоїсь причини супутникова антена перестала показувати як завжди і Ви хочете виправити цю неполадку, то Ви знайшли те, що шукали.

У нас за плечима великий досвід ремонту супутникових антен. І ми будемо раді Вам допомогти.

Якщо на екрані Вашого телевізора замість трансляції Вашого улюбленого серіалу або телешоу з’явилася не дуже приємне повідомлення – немає сигналу то це перші причини поломки супутникової антени. Причини можуть бути різні: чи не точно виставлена ​​антена, згорів розподільник, згорів цифровий супутниковий ресивер або конвертер (головка). Для виявлення конкретної причини потрібна діагностика. Ми робимо ремонт супутникових тарілок в Києві та Київській області. Майстри нашої компанії намагаються вирішити проблему з першого разу, щоб не встигнути набриднути нашим клієнтам своєю присутністю :)

Що входить в комплекс послуг щодо ремонту супутникової антени:

  1. Пошук необхідної інформації або останньої версії програмного забезпечення на Ваш цифровий супутниковий приймач.
  2. Виїзд фахівця на місце ремонту супутникової антени
  3. Діагностика і виявлення проблем пов’язаних з некоректною роботою устаткування.
  4. Усунення неполадок, у разі необхідності, заміна часткових компонентів супутникової антени (конвертор, свитч, кріплення або ресивер).
  5. Налаштування транспондерів на максимальний рівень прийнятого сигналу із супутника.
  6. Оповіщення замовника про виявлені несправності та результати їх виправлення.

Актуальну вартість ремонту супутникової антени Ви можете побачити в розділі – ціни.

Для зв’язку з майстром з ремонту супутникової антени перейдіть в розділ – контакти.