Спутниковый ресивер

Прошивка ресивера (тюнера) – це установка програмного забезпечення на ресивер. Прошити ресивер можна за допомогою підключення його нуль модемним кабелем до комп’ютера, аналогічного другого ресивера або з флешки. Прошивають ресивер для додавання нових телеканалів і кодувань (ключів) які містяться в емуляторі, а також для більш приємного інтерфейсу.

Для однієї і тієї ж моделі тюнера може існувати кілька варіантів прошивки залежно від того, які кодовані канали яких супутників ми хочемо відкрити. Наприклад, кодуванням BISS »не секретної” кодуються українські супутникові телеканали Інтер, Інтер +, Перший, ТЕТ, ТВ Київ. З часом в супутниковому телевізійному ефірі відбуваються зміни, які можна врахувати, змінивши варіант прошивки. Можна, також, не змінюючи прошивки, самостійно відредагувати список каналів в тюнері, прописати нові і ввести ключі.

Якщо Ви вирішите самостійно провести таку прошивку, настійно рекомендується спочатку прочитати в інструкції обслуговування тюнера розділ “Оновлення програмного забезпечення”. Також Ви можете скористатися нашою допомогою.