Спутниковая антенна
Супутникові антени (тарілки) призначена для прийому електромагнітних хвиль, випромінюваних з супутника. В якості відображаючих поверхонь, в основному, застосовуються металеві дзеркала, що забезпечують практично повне відображення падаючих на них променів. Дана обставина є визначальним при виборі матеріалу для виготовлення супутникової антени. Іншим важливим чинником є ​​вимога механічної міцності і гнучкості супутникової антени, що дозволяє тривалий час зберігати задану при виготовленні форму параболоїда. Тому, основним матеріалом для виготовлення супутникових антен є сталь.

Супутникові антени випускаються, в основному, офсетними і вигідно відрізняються від прямофокусних зміщенням оптичної осі. Це дозволяє не “задирати” антену в небо, а встановлювати її майже перпендикулярно поверхні землі, що не дозволяє збирати в тарілці опади у вигляді дощу і снігу.

Види супутникових антен

У магазинах Києва представлені офсетні супутникові антени різних виробників.

Антени супутникові сталеві “Харків” різних діаметрів: 0,6 м.; 0,85 м.; 0,95 м.; 1,2 м.

Антени супутникові “TRIAX Digital Serie”: 0,64 м.; 0,78 м.; 0,88 м.; 1,1 м., оцинкована сталь.

Антени супутникові “Strong”: 0,6 м.; 0,75 м.; 0,89 м., сталеві і алюмінієві.

Антени супутникові “MABO” {Польща}: 0,85 м.; 1,05 м.; 1,10 м.; 1,25 м.; 1,85 м.

Антени супутникові “Telesistems” {Італія}: 0,6 м.; 0,8 м.; 1,0 м.

На даний момент Харківські супутникові антени лідирують по застосуванню їх для спільного прийому декількох супутників. Вони надійні, міцні, відповідають необхідним параметрам. Антени довго служать і не іржавіють, за умови відсутності подряпин. Найоптимальніші габарити антени по співвідношенню прийом, ціна, парусність – 0,95 м., яких достатньо на ринку. Добрими антикорозійними властивостями володіють і данські антени “TRIAX”, проте вони не придатні для встановлення трьох або чотирьох конвертерів.

Для кріплення додаткових конвертерів налагоджено заводське виробництво утримувачів конвертерів-мультіфідів. Це прості, недорогі, надійні та зручні кріплення, які підходять для встановлення на і українську супутникову антену “Харків” і польську “MABO”. За допомогою цих кріплень на антену Харків 0,95 нам доводилося встановлювати навіть три важких восьми вихідних конвертера з 24-ма кабелями, щоб забезпечити розподіл прийнятих антеною сигналів з трьох супутників на 8 телевізорів, для незалежного перегляду.

Супутникові антени доступні кожному

Між встановленням супутникової антени і регіоном існує тісний взаємозв’язок. Кожен населений пункт має свої особливості супутникового зв’язку. У будь-якій фірмі, що займається встановленням супутникових антен, Вам нададуть повну інформацію і кваліфіковане обслуговування для того, щоб Ваш вибір був правильним. Ми радимо звертатися в нашу фірму,адже ми працюємо для Вас!