Спутниковые антенна

Супутникові системи вельми популярні. На території України можливий прийом телевізійних програм, що транслюються з будь-якого з десятків супутників. При цьому, залежно від вибраного супутника (супутників), створюється і приймальна система супутникового телебачення, що включає в себе супутникову антену (антени) з певним типом і розміром дзеркала, конвертер (конвертери), додаткові кріплення, супутниковий тюнер (тюнера) та ін елементи.

Нижче наводиться порівняльна характеристика різних систем супутникового телебачення.

Як знайти повний список телеканалів каналів будь-якого супутника?

Як знайти частоту мовлення та інші характеристики будь-якого каналу будь-якого супутника? Легко на сайті www.lyngsat.com.

Де отримати свіжу інформацію про появу нових телеканалів або зміну параметрів мовлення каналів?

Рекомендуємо посилання Транспордні новини

Системи супутникового телебачення можна розрізняти за призначенням, а саме, за списками прийнятих телеканалів. В Україні найпопулярнішою системою супутникового телебачення є “потрійна система” – HotBird – Astra – Amos, яка забезпечує прийом сигналів на одну супутникову антену діаметром 0,95 м відразу з трьох супутників. З 600 вільно прийнятих каналів без абонентської плати, для нас найбільший інтерес представляють канали українською та російською мовою, для вашої зручності ми називаємо систему HotBird – Astra – Amos пакетом телеканалів “Cтандарт”, Система супутникового телебачення Hot Bird – Sirius – Amos – ABS 1 – Пакет “Розширений”, Hot Bird – Sirius – Amos – Yamal пакетом “Ямал” і так далі …

З радістю сповіщаємо Вас, що ТРК Україна після Євро 2012 знову відкрили і тепер всі центральні Українські телеканали входять в пакет стандарт.